Magazin: OOKEE
3d puzzle buckingham palace
Brand: Revell
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Revell
- Categorie
- Machete și modelism
Detalii produs
Puzzle 3D Palatul Buckingham Revell (RV00122) Descriere Palatul Buckingham nu este doar unul dintre cele mai faimoase repere din Londra, ci este si resedinta oficiala a familiei regale britanice.
Construit in 1703 si extins de mai multe ori, palatul a fost casa Reginei Elisabeta a II-a de peste 60 de ani.
Cu acest puzzle 3D Buckingham Palace Revell (RV00122), poti recrea in format tridimensional unul dintre cele mai cunoscute simboluri ale Marii Britanii.
Este o alegere excelenta pentru pasionatii de puzzle 3D, arhitectura si obiective turistice celebre, oferind o experienta de asamblare captivanta si un rezultat perfect pentru expunere.
Caracteristici ✔ puzzle 3D cu tema arhitecturala – Palatul Buckingham ✔ reproduce un reper emblematic din Londra, Marea Britanie ✔ potrivit pentru pasionatii de constructii 3D, suveniruri si colectii ✔ ideal ca decor pentru birou sau camera (dupa asamblare) ✔ cod produs: RV00122 Beneficii ✔ activitate relaxanta si captivanta, potrivita pentru timp liber in familie ✔ sustine dezvoltarea atentiei la detalii, rabdarii si indemanarii ✔ cadou inspirat pentru iubitorii de Londra, cultura britanica si puzzle-uri 3D ✔ rezultat final atractiv, potrivit pentru expunere Caracteristici tehnice ✔ denumire produs: Puzzle 3D Palatul Buckingham ✔ brand: Revell ✔ cod: RV00122 Avertismente ⚠️ AVERTISMENT!
Nerecomandat copiilor cu vârsta sub 8 ani.
A se utiliza sub stricta supraveghere a unei persoane adulte.
A se citi instructiunile inainte de utilizare, a se urma si a se pastra pentru referinte viitoare. ⚠️ Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani. ⚠️ Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului. ⚠️ Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs. ⚠️ Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. ⚠️ Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 96,49 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:29
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este 3d puzzle buckingham palace potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru 3d puzzle buckingham palace este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda 3d puzzle buckingham palace direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra 3d puzzle buckingham palace?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru 3d puzzle buckingham palace?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna 3d puzzle buckingham palace?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.