Magazin: OOKEE

Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065

Brand: Woodyland

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

7 persoane vizualizeaza acum acest produs
53 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Woodyland
Categorie
Biciclete

Detalii produs

Motocicleta fara pedale din material de lemn in design albastru, este excelenta pentru pregatirea copilului pentru prima lui plimbare cu bicicleta.

Motocicleta are o constructie usoara din lemn.

Sistem de oprire a ghidonului pentru a preveni rotirea accidentala, pozitii multiple ale scaunului si claxon.

Geanta detasabila, din stofa de pe ghidon.

Copiii invata sa isi mentina echilibrul si invata sa conduca.Dimensiuni: 85 x 55 cm inaltime.Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
449,99 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:33

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065 potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065 este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065 direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Bicicleta copii 2-5 ani, fara pedale, Albastru, Woodyland 93065?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent