Magazin: minikids
Body+fustita ML Minnie Mix rosu
Brand: Piti comimpex
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Piti comimpex
- Categorie
- Compleuri, salopete și pijamale
Detalii produs
Setul de body si fustita pentru copii cu imprimeu Minnie este perfect pentru fetitele care adora personajele Disney.
Acest set contine un body cu deschidere in capse si o fustita cu dantela si elastic in talie, realizata din materiale de calitate superioara, pentru a oferi confort maxim micutei tale.
Imprimeul Minnie adauga o nota de farmec si veselie, facand acest set perfect pentru orice ocazie, de la plimbari in parc pana la petreceri de ziua copilului.
Fustita poate fi purtata atat cu body-ul inclus, cat si cu alte piese vestimentare, oferind astfel o multime de posibilitati de stilizare.
Alege acest set adorabil pentru a-ti incanta micuta si pentru a-i oferi un look dragut si confortabil.
- Preț actual
- 52,99 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:38
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Body+fustita ML Minnie Mix rosu potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Body+fustita ML Minnie Mix rosu este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Body+fustita ML Minnie Mix rosu direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Body+fustita ML Minnie Mix rosu?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Body+fustita ML Minnie Mix rosu?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Body+fustita ML Minnie Mix rosu?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.