Magazin: OOKEE
Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180
Brand: Melissa & Doug
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Melissa & Doug
- Categorie
- Mașinuțe și vehicule
Detalii produs
Camion cu forme de sortat Ajutati la salvarea animalelor salbatice aflate in pericol!
[img-267469-left-thickbox_default] Setul contine un camion cu forme de sortat reprezentand animale (crocodil, zebra, rinocer, elefant, girafa, hipopotam si leu) si 2 personaje.
[img-267471-left-thickbox_default] Ridicati capacul pentru a descoperi animalele, numarati-le, sortati-le si potriviti-le pe modelele corespunzatoare pentru a le urca in camion.
Dimensiuni produs: 26,7 x 17,14 x 11,40 cm Dimensiuni cutie: 26.8 x 17.4 x 12.6 cm Jucaria este utila pentru dezvoltarea gandirii logice, a miscarilor fine, dezvoltarea vocabularului si a imaginatiei.
[img-267470-left-thickbox_default] Celebrele jucarii din lemn Melissa&Doug sunt recunoscute in toata lumea pentru valoarea lor educativa si calitatea lor exceptionala.
Compania americana producatoare de jucarii Melissa&Doug a fost infiintata in anul 1989 ca o afacere de familie, Melissa prezentand primul sau puzzle in propria bucatarie catorva vecini interesati de jucariile cu valoare educativa deosebita pentru copii lor.
De la acel moment si pana astazi compania creata de cei doi soti a primit nenumarate premii pentru intreaga activitate desfasurata in domeniul jucariillor educative cat si premii speciale individuale.
Acum jucariile Melissa&Doug sunt recunoscute in toata lumea pentru valoarea lor educativa si calitatea lor exceptionala.
Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 121,03 RON
- Preț vechi
- 172,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:29
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180 potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180 este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180 direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Camion cu forme de sortat Melissa and Doug 5180?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.