Magazin: minikids
Compleu Din Inimioare, roz-pudra
Brand: Bupper
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Bupper
- Categorie
- Compleuri, salopete și pijamale
Detalii produs
Compleu pentru fetite, simpatic si confortabil, potrivit pentru activitatile zilnice si plimbari.
Bluzita este decorata cu un imprimeu cu inimioare care ofera un aer jucaus si feminin, iar combinatia de materiale (65% bumbac, 35% poliester) asigura moliciune la atingere si intretinere usoara.
Pantalonasii vin cu talie elastica, oferind o potrivire comoda si usurinta la imbracare; croiala permite libertate de miscare ideala pentru joaca.
Setul este respirabil, rezistent la spalari si perfect pentru gradinita, iesiri in parc sau tinute casual de zi cu zi.
- Preț actual
- 92,00 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:38
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Compleu Din Inimioare, roz-pudra potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Compleu Din Inimioare, roz-pudra este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Compleu Din Inimioare, roz-pudra direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Compleu Din Inimioare, roz-pudra?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Compleu Din Inimioare, roz-pudra?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Compleu Din Inimioare, roz-pudra?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.