Magazin: Nichiduta

Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg

Brand: SODASAN

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

14 persoane vizualizeaza acum acest produs
46 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
SODASAN
Categorie
Cosmetice pentru copii

Detalii produs

Detergent praf bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg SodasanDetergentul pudra de rufe colorate Sodasan cu lavanda poate spala in afara de lana si matase orice material intre 30 si 95 de grade.

Este

Preț actual
72,00 RON
Magazin
Nichiduta
Preț actualizat la
21.10.2026 16:54

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg?

Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Detergent praf Sodasan bio de rufe colorate cu lavanda 1,010 kg?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la Nichiduta

Produse vizualizate recent