Magazin: minikids

Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb

Brand: MiniKids

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
53 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
MiniKids
Categorie
Șosete și dresuri

Detalii produs

Acest dres pentru fetite, cu un design delicat de dungute fine, este alegerea perfecta pentru a adauga o nota de eleganta si stil tinutelor micutei tale.

Fabricat din material micro de 50 den, acest dres combina durabilitatea si confortul, fiind realizat din 91% nailon si 9% elastan.

Elasticitatea excelenta asigura o potrivire confortabila si adaptabila, permitand libertate de miscare pe tot parcursul zilei.

Designul cu dungute fine adauga un plus de rafinament, transformand orice tinuta intr-una speciala, fie ca este purtat la ocazii festive sau in activitati cotidiene.

Alege dresul cu dungute fine pentru a imbogati garderoba fetitei tale cu un element de imbracaminte clasic si versatil.

Preț actual
20,30 RON
Magazin
minikids
Preț actualizat la
22.10.2026 00:37

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb?

Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Dres pentru fetite Micro 50 DEN dungute alb?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la minikids

Produse vizualizate recent