Magazin: OOKEE

Fascinat sa descoparfizica

Brand: Kosmos

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

13 persoane vizualizeaza acum acest produs
46 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Kosmos
Categorie
Jucării educative și STEM

Detalii produs

Insuseste-ti forta fizicii si invata ,prin joaca ,principiile mecanicii.

Poti construi multe modele atractive cu piesele robuste din aceasta ,cutie: descopera ,masurarea fortelor, lucrul mecanic, transmisia fortei si energia miscarii. ,O introducere perfecta ,in lumea fizicii. &quot,Fascinat sa ,descopar Fizica&quot, este un set experimental potrivit pentru incepatori.

Acest set permite studierea si intelegerea legilor fizicii.

Dimensiuni: ,295x327x68mm.

Contine 67 de piese pentru 13 experimente.

Avertisment: AVERTISMENT!

Nerecomandat copiilor cu vârsta sub 8 ani.

A se utiliza sub stricta supraveghere a unei persoane adulte.

A se citi instrucțiunile înainte de utilizare, a se urma și a se păstra pentru referințe viitoare.Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
67,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:29

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Fascinat sa descoparfizica potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Fascinat sa descoparfizica este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Fascinat sa descoparfizica direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Fascinat sa descoparfizica?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Fascinat sa descoparfizica?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Fascinat sa descoparfizica?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE