Magazin: OOKEE

IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin

Brand: Djeco

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
55 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Djeco
Categorie
Jocuri de societate

Detalii produs

IQ Test Eliberează inelul -1 IQ Test „Eliberează Inelul – Nivel 6” este un puzzle de logică care pare simplu, dar te blochează rapid.

Scopul: să eliberezi inelul din structura de lemn, metal și șnur – apoi să îl pui la loc.

Îți testează răbdarea, logica și atenția la detalii.

Nu e pentru cei care renunță ușor.

Spre deosebire de jocurile cu instrucțiuni pas cu pas, acest tip de puzzle nu oferă nicio „soluție vizuală — copilul trebuie să exploreze, să testeze și să raționeze singur.Fiecare nouă încercare e un mic exercițiu de reziliență.

Potrivit și ca joc în grup: după ce un jucător reușește, resetează puzzle-ul și predă ștafeta următorului.

Beneficiile jocului: Dezvoltă gândirea logică și analitică.

Îmbunătățește capacitatea de rezolvare a problemelor.

Stimulează răbdarea și perseverența.

Crește nivelul de concentrare și atenție.

Vârsta recomandată: + 8 ani.

Grad de dificultate: **** (maxim) Confecționat din lemn, metal, șnur și alte materiale non-toxice conform reglementărilor EN71 & ASTM.

AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani.

Conține șnur, piese mici ce pot fi înghițite.

A se utiliza sub directa supraveghere a unei persoane adulte.

Producător: Fridolin, Germania.Dimensiuni (lungime x latime): 10 cm x 8 cm. Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
38,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:36

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna IQ Test Elibereaza inelul -1, Fridolin?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent