Magazin: OOKEE

Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco

Brand: Djeco

94,07 RON 106,90 RON -12%

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

6 persoane vizualizeaza acum acest produs
36 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Djeco
Categorie
Artă și creație

Detalii produs

Explorare prin Culoare – Prima activitate de pictură pentru cei mici! ????????

O experiență creativă plină de culoare și distracție!

O activitate de pictură perfectă pentru copiii de la 18 luni în sus, prin care pot explora formele și culorile prin atingere și joacă.

Adulții plasează vopseaua peste formele pre-decupate, iar cei mici își bagă mânuțele în vopsea și creează adevărate opere de artă!

După uscare, formele pot fi asamblate și decorate cu abțibilduri speciale pentru copii. ✔ Setul conține : 8 planșe predecupate și ilustrate din carton gros, coală cu abțibilduri special concepute pentru cei mici, 4 tuburi de vopsea pentru pictură cu degetele, protecție pentru masă, broșură cu instrucțiuni detaliate O activitate ideală pentru dezvoltarea simțului tactil, a creativității și a coordonării mână-ochi, într-un mod distractiv și sigur! ✔ Vârstă recomandată: 18 luni+ ???? ✔ Material: Hârtie și carton certificat FSC® ????

AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 18 luni.

A se folosi sub directa supraveghere a unei persoane adulte.

Producător: DjecoDimensiuni (lungime x latime): 30 cm x .

Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
94,07 RON
Preț vechi
106,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:34

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Joc creativ de pictat pentru cei mici Explorare prin Culoare, Djeco?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent