Magazin: Nichiduta
Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute
Brand: Quut Toys
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Quut Toys
- Categorie
- Igiena si ingrijire
Detalii produs
Dubleaza distractia din timpul baii cu jocul de pescuit pentru baie de la Quut ToysRealizate din spuma EVA piesele se lipesc cu usurinta, atunci cand sunt ude, pe faianta, pe cabina dusului, sau pe ma
- Preț actual
- 69,00 RON
- Magazin
- Nichiduta
- Preț actualizat la
- 21.10.2026 16:55
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute?
Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Joc de pescuit pentru baie Quut Toys Iazul cu broscute?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.
Produse similare
Akuku
Alte produse de la Nichiduta
Promotional Print
Promotional Print