Magazin: OOKEE
Joc linistit Balena si pestii, Londji
Brand: Djeco
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Djeco
- Categorie
- Jocuri de societate
Detalii produs
Joc liniștit Balena și peștii Colecția de jocuri pentru familie ”Calm games” de la Londji permit joaca liberă și relaxantă, fără competivitate, fără reguli stricte.
Activitățile și abordările diferite permit dezvoltarea unei gândiri libere, care contribuie la dezvoltarea armonioasă și spontană, prin experimentare șicreativitate.
Piesele colorate pot fi folosite la numărare, observare, grupare, concentrare, crearea de mandale, joc de logică, joc liber.
Creează cea mai frumoasă și colorată școală a peștilor.
Grupează peștii în clase mici sau într-un grup mare condus de balena prietenoasă, exersează număratul, clasifică peștii după culoare sau model, creează mandale, socotește... și găsește cât mai multe moduri inedite de a aranja piesele.
Dezvoltă creativitatea și imaginația, spontaneitatea, memoria și logica, concentrarea, observația și orientarea.
Conține 100 de pești diferiți și o balena.
Vârsta recomandată: 3-103 ani.Confecționat din hârtie FSC și carton reciclat.
Conform reglementarilor EN71&ASTM.AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani.
Se recomandă supravegherea copilului de către un adult în timpul jocului.
Producător: Londji, Spania.
Ilustrat de Can Seixanta.
Manual Joc linistit Balena si pestii, Londji - descarca aici fisierulDimensiuni (lungime x latime): 17.5 cm x 17.5 cm. Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 161,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:37
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Joc linistit Balena si pestii, Londji potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Joc linistit Balena si pestii, Londji este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Joc linistit Balena si pestii, Londji direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Joc linistit Balena si pestii, Londji?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Joc linistit Balena si pestii, Londji?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Joc linistit Balena si pestii, Londji?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.