Magazin: OOKEE

Joc magnetic cu Vehicule, Djeco

Brand: Djeco

89,67 RON 101,90 RON -12%

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

7 persoane vizualizeaza acum acest produs
50 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Djeco
Categorie
Jocuri de construcție

Detalii produs

Joc magnetic cu Vehicule Descoperă un joc magnetic creativ care îi invită pe cei mici să reconstruiască 12 vehicule diferite folosind piese magnetice din lemn!

Copiii aleg una dintre fețele ilustrate ale cutiei metalice și recreează modelele de pe cardurile incluse, dezvoltându-și imaginația, atenția și coordonarea mână–ochi.

Cutia metalică, ilustrată pe ambele părți, oferă două decoruri de joacă, iar toate piesele magnetice se prind foarte bine pe suprafața acesteia.

La final, totul se depozitează în interior – un format excelent pentru călătorii și activități în deplasare.

Caracteristici produs: Joc magnetic cu tematică vehicule – pentru stimularea creativității.

Cutie metalică subțire, ilustrată pe ambele fețe, cu două peisaje diferite.

36 piese magnetice din lemn, rezistente și ușor de manevrat.

6 carduri duble (12 modele) pentru recrearea vehiculelor.

Dimensiuni produs : 22 x 18 x 2.5 cm Vârsta recomandată: +3 ani.

Fabricat lemn certificat FSC®.

AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani.

A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult.

Producător: D jeco, F ranțaDimensiuni (lungime x latime): 22.5 cm x .

Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
89,67 RON
Preț vechi
101,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:35

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Joc magnetic cu Vehicule, Djeco potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Joc magnetic cu Vehicule, Djeco este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Joc magnetic cu Vehicule, Djeco direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Joc magnetic cu Vehicule, Djeco?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Joc magnetic cu Vehicule, Djeco?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Joc magnetic cu Vehicule, Djeco?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE