Magazin: OOKEE
Kart Berg GO 2 SparX Galben
Brand: Berg Toys
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Berg Toys
- Categorie
- Sport si miscare
Detalii produs
Caracteristici principale Varsta recomandata: 10-30 LUNI Dimensiuni dupa asamblasare: 65 x 45 x 44 cm Greutate: 3,85 kg Garantie: 2 ani Merge atat inainte cat si inapoi cu ajutorul pedalelor Pedalele se pot plia sau deschide Se poate pedala sau impinge cu picioarele Design ergonomic pentru a nu atinge cu picioarele rotile din spate Alte Specificatii Dimensiuni ambalaj: 60 x 27 x 39 cm Greutatea produsului cu ambalaj: 5 kg Avertisment: Numai pentru uz casnic Avertisment: A se utiliza cu echipament de protectie.
A nu se utiliza in trafic Avertisment: A se folosi sub directa supraveghere a unei persoane adulte Optionale steag S curea de transport maner impingere S Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 530,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:28
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Kart Berg GO 2 SparX Galben potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Kart Berg GO 2 SparX Galben este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Kart Berg GO 2 SparX Galben direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Kart Berg GO 2 SparX Galben?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Kart Berg GO 2 SparX Galben?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Kart Berg GO 2 SparX Galben?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.