Magazin: OOKEE
Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183
Brand: Quercetti
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Quercetti
- Categorie
- Jucării educative și STEM
Detalii produs
Descriere Quercetti Magnetino NumereMagnetino Numere este un set educativ alcatuit din 48 de cifre si tablita magnetica.
Un mod foarte amuzant si atractiv de invatare a operatiilor aritmetice simple.Beneficii educationale: abilitati motorii fine, gandire creativa, abilitati de pre-scriere, povestiri, coordonare mana-ochi.Jocul Quercetti Magnetino Numere contine:48 numere magnetice.1 tabla magnetica.2 suporturi mici de sevalet.Jocul este destinat copiilor cu varsta: 4 - 8 ani.
Nu este recomandat copiilor mai mici de 3 ani deoarece contine piese mici ce pot fi inghitite.Produs 100% fabricat in Italia.60 de ani de experienta Quercetti.
Toate jucariile Quercetti sunt facute pentru a stimula creativitatea si intuitia copiilor prin joaca.
Creativitatea este un element esential pentru a spori dezvoltarea sanatoasa, iar prin jucariile Quercetti, copiii dezvolta noi abilitati fizice si mentale si de asemenea invata sa rezolve probleme.
Cu Quercetti, copiii se joaca inteligent!Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 77,00 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:29
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183 potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183 este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183 direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Magnetino Numere, 4 ani+, Quercetti Q05183?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.
Produse similare
National Geographic