Magazin: OOKEE

Minge saltareata gonflabila

Brand: BS Toys

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

13 persoane vizualizeaza acum acest produs
57 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
BS Toys
Categorie
Sport si miscare

Detalii produs

Ce este Hopping Ball?Minge saltareata gonflabila este o minge saltăreață din cauciuc rezistent, concepută pentru copiii activi, care le permite acestora să sară, să se miște și să se distreze în timp ce își dezvoltă motricitatea și coordonarea.

Cum se foloseștePur și simplu umflă mingea la dimensiunea recomandată și lasă copilul să sară, să se echilibreze și să exploreze mișcările în voie.

Este potrivită pentru jocuri individuale sau în grup și poate fi folosită atât în interior, cât și în aer liber.Activitate și distracție pentru zi de ziJucăria stimulează mișcarea activă și poate deveni rapid jucăria activă preferată pentru pauze intercalate între activități, zile de joacă cu prietenii sau momente de energie debordantă.De ce să alegi acest produs?Joc activ și distractiv pentru copii de la 3 ani în sus, potrivit pentru interior și exterior.

Îmbunătățește echilibrul și coordonarea motorie într-un mod natural și jucăuș.

Material durabil din cauciuc elastic ce suportă sărituri repetate.

Ideal ca cadou educativ pentru dezvoltare fizică și joacă activă.Caracteristici principaleMaterial: cauciuc rezistent pentru sărituri repetate.

Dimensiune aproximativă: 45 x 45 x 45 cm (după umflare).

Vârstă recomandată: 3+ ani.

Utilizare: interior și exteriorPompa NU este inclusaBeneficii educaționaleDezvoltarea abilităților motorii grosiere: săriturile îi ajută pe cei mici să-și coordoneze mai bine mișcările.

Echilibru și stabilitate: susține practicarea echilibrului în mod distractiv.

Activitate fizică eficientă: încurajează joaca în aer liber sau în spații deschise pentru sănătatea fizică.

Distracție continuă: transformă exercițiile simple în jocuri provocatoare.Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
68,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:36

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Minge saltareata gonflabila potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Minge saltareata gonflabila este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Minge saltareata gonflabila direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Minge saltareata gonflabila?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Minge saltareata gonflabila?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Minge saltareata gonflabila?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent