Magazin: OOKEE
Mini drona fizz Revell RV23823
Brand: Revell
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Revell
- Categorie
- Machete și modelism
Detalii produs
Mini dronă Quadrocopter Revell Fizz 2.4 GHz (RV23823) Descriere Mini drona Revell Fizz 2.4 GHz este un quadrocopter compact, ideal pentru zbor acasă sau la birou, datorită dimensiunilor mici și a inelelor stabile de protecție a rotorului, care ajută la protejarea elicei în spații înguste.
Cu trei niveluri de viteză și mod fără cap (Headless Mode), este potrivită atât pentru începători, cât și pentru piloți cu experiență.
Funcția de răsturnare (flip) permite efectuarea de acrobații chiar și în spații foarte mici, pentru un plus de distracție și control.
Caracteristici ✔ control stabil în interior (acasă / birou) datorită dimensiunii compacte ✔ 2.4 GHz pentru control radio dedicat ✔ inele de protecție pentru rotori, utile în zbor indoor ✔ 3 niveluri de viteză – adaptate nivelului de experiență ✔ mod fără cap (Headless Mode) – control mai ușor pentru începători ✔ funcție flip pentru răsturnări/acrobații în spații mici Beneficii ✔ ideală pentru începători (mod fără cap + protecții rotori) ✔ potrivită pentru zbor indoor în spații restrânse ✔ experiență de pilotaj distractivă cu 3 trepte de viteză și acrobații ✔ un cadou inspirat pentru pasionații de drone și jucării RC Alimentare ✔ Sunt necesare 3 baterii AAA de 1,5 V (nu sunt incluse) Conținut pachet (scopul livrării) ✔ 1x quadrocopter (mini dronă) ✔ 1x telecomandă GHz ✔ 1x încărcător USB ✔ 1x set rotor de rezervă ✔ 1x manual de instrucțiuni Avertismente ⚠️ Avertizare!
Nu este potrivit pentru copiii sub 36 de luni.
Bucăți mici.
Pericol de sufocare! ⚠️ Nu este potrivit pentru copiii sub 8 ani!
Pentru utilizare sub supravegherea unui adult. ⚠️ A se utiliza numai sub supravegherea unui adult. ⚠️ Destinat utilizării numai acasă (casă și grădină).
Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucăria/produsul poate conține piese mici care se pot înghiți sau inhala existând pericolul de sufocare sau nu este potrivită copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lăsați ambalajele jucăriilor/produselor la îndemâna copiilor.
Îndepărtați orice ambalaj al jucăriei/produsului înainte de a da jucăria/produsul copilului.
Vă rugăm să supravegheați copilul în timp ce se joacă/folosește acest produs.
Păstrați instrucțiunile și etichetele pentru referințe viitoare.
Păstrați jucăria/produsul departe de foc; feriți jucăria/produsul de temperaturi ridicate și umiditate.
- Preț actual
- 159,54 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:32
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Mini drona fizz Revell RV23823 potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Mini drona fizz Revell RV23823 este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Mini drona fizz Revell RV23823 direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Mini drona fizz Revell RV23823?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Mini drona fizz Revell RV23823?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Mini drona fizz Revell RV23823?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.