Magazin: OOKEE

Palarie gangster 8678C

Brand: Widmann Italia

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

12 persoane vizualizeaza acum acest produs
49 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Widmann Italia
Categorie
Costume de carnaval copii

Detalii produs

Adauga un plus de stil costumului tau cu aceasta Palarie Gangster neagra din fetru, inspirata de eleganta specifica anilor ’20.

Modelul clasic tip fedora este ideal pentru petreceri tematice Charleston, carnaval, Halloween sau evenimente costumate, oferind un aspect autentic si rafinat.

Designul versatil permite integrarea usoara in numeroase tinute tematice, de la personaje gangster pana la costume retro inspirate din epoca jazzului.

Beneficii ✔ accesoriu ideal pentru costume tematice anii ’20 ✔ design elegant si clasic tip fedora ✔ usor de asortat cu diverse tinute de carnaval ✔ confortabila si usoara la purtare ✔ potrivita pentru petreceri, spectacole sau evenimente tematice Caracteristici ✔ model fedora tip gangster ✔ culoare neagra eleganta ✔ realizata din material tip fetru ✔ aspect inspirat de stilul Charleston si gangsterii anilor ’20 ✔ potrivita pentru adulti Caracteristici tehnice ✔ tip produs: palarie costum ✔ model: Gangster ✔ cod produs: 8678C ✔ categorie: adult ✔ tematica: Anii ’20 / Charleston / gangster ✔ material: fetru ✔ culoare: negru ✔ brand: Widmann Avertismente: ⚠️ Acest produs este destinat exclusiv utilizarii ca accesoriu de costum sau pentru petreceri tematice. ⚠️ A nu se utiliza in apropierea surselor de foc sau temperaturilor ridicate. ⚠️ Nu este destinat utilizarii ca echipament de protectie. ⚠️ Indepartati orice ambalaj inainte de utilizare. ⚠️ Pastrati produsul intr-un loc uscat si ferit de umezeala excesiva.

Recomandari intretinere si utilizare: Utilizare: Produs destinat completarii costumelor tematice, petrecerilor sau evenimentelor speciale.

Intretinere: Curatati usor cu o perie moale sau o laveta uscata.

Evitati spalarea automata sau expunerea prelungita la umezeala.

Preț actual
24,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:35

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Palarie gangster 8678C potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Palarie gangster 8678C este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Palarie gangster 8678C direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Palarie gangster 8678C?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Palarie gangster 8678C?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Palarie gangster 8678C?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE