Magazin: OOKEE

Papusa Barbara cu cosulet, Djeco

Brand: Djeco

135,43 RON 153,90 RON -12%

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

13 persoane vizualizeaza acum acest produs
58 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Djeco
Categorie
Păpuși și accesorii

Detalii produs

Papusa Barbara cu cosulet Are corpul moale și membre din vinil cu textură catifelată, pentru îmbrățișări și joacă blândă.

Ea doarme confortabil într-un coșuleț moale, matlasat, cu pernă și păturică prinse cu panglică, pentru a nu se pierde niciodată.

Compactă și ușoară, păpușa este ușor de manevrat de către mâinile mici ale copiilor și devine rapid parteneră favorită de joacă și somn.

Vinilul nu are miros.

Se spală la masină la 30°.

Conținut: păpușă de 20 cm (corp din material textil și cap, brațe și picioare de vinil).

Umplutură: fibre 100% reciclate Vârsta recomandată: +18 luni.

AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 18 luni.

A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult.

Confecționată din vinil și bumbac.Certificare FSC.

Producător: Djeco, Franța.Dimensiuni (lungime x latime): 15.5 cm x .

Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
135,43 RON
Preț vechi
153,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:35

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Papusa Barbara cu cosulet, Djeco potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Papusa Barbara cu cosulet, Djeco este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Papusa Barbara cu cosulet, Djeco direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Papusa Barbara cu cosulet, Djeco?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Papusa Barbara cu cosulet, Djeco?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Papusa Barbara cu cosulet, Djeco?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent