Magazin: OOKEE
Parasuta pentru motricitate BS
Brand: BS Toys
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- BS Toys
- Categorie
- Mașinuțe și vehicule
Detalii produs
Parasuta pentru motricitate BS Eliberati bilele care cad in parasuta, dar asigurati-va ca nu cad.
Un joc vesel si educativ care ofera distractie garantata!
Este un articol util pentru o multime de jocuri de grup care dezvolta motricitatea si coordonarea.
Parasuta este prevazuta cu 12 manere de prindere.
Setul include: parasuta si 24 bile Material parasuta: PoliesterDimensiune parasuta: diametru 305 cm Dimensiuni ambalaj: Lungime 30 cm lungime x 22 cm inaltime x 16 cm Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 219,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:27
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Parasuta pentru motricitate BS potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Parasuta pentru motricitate BS este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Parasuta pentru motricitate BS direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Parasuta pentru motricitate BS?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Parasuta pentru motricitate BS?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Parasuta pentru motricitate BS?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.