Magazin: minikids
Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue
Brand: MiniKids
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- MiniKids
Detalii produs
Descopera paturica noastra minky pentru bebelusi, un must-have pentru confortul micutului tau.
Aceasta paturica dubla-fata combina finetea minky pufoasa pe o parte cu bumbacul alb, delicat imprimat pe cealalta parte.
Fabricata in Romania, are dimensiuni generoase de 100x120 cm, perfecta pentru a infasura si a tine de cald bebelusului tau.
Ideala pentru acasa, calatorii sau plimbari in carucior, aceasta paturica versatila este esentiala in trusoul oricarui nou-nascut.
- Preț actual
- 69,00 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:38
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Patura groasa Minky dubla Star Bear, blue?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.