Magazin: OOKEE

Primul meu camion cu platforma auto

Brand: Topbright

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

14 persoane vizualizeaza acum acest produs
38 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Topbright

Detalii produs

Primul meu camion cu platforma auto din lemn – cu 8 masinute si macara magnetica Descriere: Pregateste-te de aventura cu un camion spectaculos cu platforma auto pe doua niveluri, perfect pentru micii pasionati de masini!

Acest set complet include 8 masinute viu colorate, un sofer detasabil, o macara magnetica functionala si o platforma rabatabila de pana la 103 cm, transformabila in pista de lansare.

Ideal pentru jocuri de rol, curse distractive si organizare inteligenta, acest camion ofera atat joaca activa, cat si beneficii educative.

Caracteristici: ✔ Platforma pe doua niveluri cu functii de inclinare si lansare (rampa 103 cm) ✔ Remorca articulata, flexibila in timpul jocului ✔ Sofer detasabil pentru jocuri de rol realiste ✔ Macara cu magnet – ideala pentru ridicat si mutat masinute ✔ 8 masinute incluse, special concepute pentru maini mici ✔ Fabricat din lemn masiv si plastic ABS rezistent ✔ Dimensiune camion: 42.5 x 12.3 x 20.8 cm ✔ Dimensiune ambalaj: 45.6 x 17.5 x 25 cm ✔ Recomandat de la varsta: 3 ani+ Beneficii pentru copii: ✔ Dezvolta coordonarea ochi-mana si motricitatea fina ✔ Stimuleaza creativitatea si abilitatile de joc de rol ✔ Contribuie la recunoasterea culorilor si numarare ✔ Promoveaza organizarea si cooperarea in jocuri de grup ✔ Setul poate fi folosit atat individual, cat si impreuna cu familia sau prietenii Continut set: ✔ Camion cu platforma articulata si macara magnetica ✔ 8 masinute colorate ✔ 1 figurina sofer detasabil ⚠️ Avertismente: ⚠️ Avertisment privind magnetii: Aceasta jucarie contine magneti.

Ingerarea sau inhalarea mai multor magneti poate cauza leziuni grave in tractul digestiv.

Consultati imediat un medic daca magnetii au fost inghititi sau inhalati.

Magnetii pot atrage alte obiecte metalice sau magneti prin peretii intestinali, ceea ce poate duce la perforatii, infectii sau chiar deces. ⚠️ Atentie!

Aceasta jucarie contine magneti sau are parti componente magnetice.

Magnetii care se lipesc unii de altii sau care se ataseaza de un obiect metalic din interiorul corpului uman pot provoca rani grave sau fatale – solicitati imediat ajutor medical daca magnetii sunt inghititi sau inhalati. ⚠️ Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala – pericol de sufocare. ⚠️ Nu lasati ambalajele la indemana copiilor.

Indepartati-le inainte de utilizare. ⚠️ Supravegheati copilul in timpul utilizarii. ⚠️ Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare. ⚠️ Pastrati produsul departe de foc, umiditate si temperaturi extreme.

Preț actual
222,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:36

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Primul meu camion cu platforma auto potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Primul meu camion cu platforma auto este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Primul meu camion cu platforma auto direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Primul meu camion cu platforma auto?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Primul meu camion cu platforma auto?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Primul meu camion cu platforma auto?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE