Magazin: Nichiduta
Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb
Brand: Akuku
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Akuku
- Categorie
- Carucioare copii
Detalii produs
Strat exterior din bumbac moale.Partea inferioara din material cauciucat protejeaza salteaua de udare.Stratul de baza este realizat din material medical impermeabil.Nu contine ftalati.Indispensabil in
- Preț actual
- 25,00 RON
- Preț vechi
- 33,00 RON
- Magazin
- Nichiduta
- Preț actualizat la
- 21.10.2026 16:54
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb?
Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Protectie impermeabila Terry pentru saltea landou 50x70 cm Akuku Alb?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.
Produse similare
Alte produse de la Nichiduta
Promotional Print
Promotional Print