Magazin: OOKEE

Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco

Brand: Djeco

140,71 RON 159,90 RON -12%

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

5 persoane vizualizeaza acum acest produs
48 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Djeco
Categorie
Puzzle-uri

Detalii produs

Puzzle 3D Lily Tinypuzz Puzzle de podea alcătuit din piese orizontale clasice, dar și din piese verticale montate pe suporturi din lemn, care transformă asamblarea într-o experiență de joc și povestire.

În lumea delicată și magică a lui Lily, o mică elfiță curajoasă, și a prietenului său loial, căprioara Polo , copiii sunt invitați să creeze decoruri de basm: căsuțe ciuperci, o arcadă florală , un tufiș și un curcubeu.

Conținut set: 24 piese mari de puzzle din carton gros 9 piese verticale (2 căsuțe, arc, tufiș, curcubeu + suporturi din lemn) figurină Lily + căprioara Polo Fabricat din carton, lemn și hârtie certificate FSC®, lemn.

Conform reglementărilor EN71 & ASTM.

Vârsta recomandată: 4 - 9 ani.

AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani.

A se utiliza sub directa supraveghere a unui adult.

Producător: Djeco, Franța.Dimensiuni (lungime x latime): 19.5 cm x .

Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
140,71 RON
Preț vechi
159,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:35

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Puzzle 3D Lily Tinypuzz, Djeco?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent