Magazin: OOKEE

Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie

Brand: Viga Toys

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
57 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Viga Toys
Categorie
Puzzle-uri

Detalii produs

Micutii se vor distra incercand sa potriveasca corect blocurile magnetice din lemn, pentru a reda o scena din cunoscuta poveste Scufita Rosie.

Blocurile 3D colorate vor atrage atentia si vor starni interesul oricarui copil.

Cuburile din lemn au magnetii ascunsi in interior, pentru siguranta copiilor.

Acesti magneti ii vor ajuta pe micuti sa fixeze piesele, astfel incat sa nu fie descurajati sa se joace, chiar daca nu gasesc locul perfect.

Aceste blocuri magnetice din lemn au fost proiectate de renumitii producatori de jucarii din lemn, Viga Toys, pentru copiii cu varsta de peste 2 ani, fiind perfecte atat la gradinita, cat si acasa.

In plus, jucaria constituie si un cadou perfect, care il va incanta pe orice micut.

Jucaria este realizata din lemn de calitate, atent finisata, iar vopselele utilizate pentru vopsirea ei nu sunt toxice, indeplinind astfel standardele de siguranța (EN71 si ASTM).

Puzzle-ul magnetic Scufita Rosie este o jucarie excelenta pentru dezvoltarea creativitatii, imaginatiei, gandirii logice, motricitatii fine si coordonarii ochi-mana si o modalitate foarte buna pentru a le introduce micutilor formele si culorile.

Dimensiuni produs: 20 x 20 x 5 cm. Greutate: 540 grame.

Varsta recomandata: 2-4 aniContraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
109,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:32

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Puzzle blocuri magnetice Scufita Rosie?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE