Magazin: OOKEE

Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese

Brand: Dodo Toys

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

9 persoane vizualizeaza acum acest produs
49 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Dodo Toys
Categorie
Puzzle-uri

Detalii produs

Beneficii educaționale• Dezvoltă coordonarea ochi-mână și motricitatea fină prin manipularea pieselor• Stimulează gândirea logică și abilitatea de potrivire a formelor• Încurajează atentia și concentrarea pe parcursul asamblării• Oferă o introducere accesibilă în lumea puzzle-urilor pentru copii• Promovează răbdarea și satisfacția de a finaliza un proiectDe ce să alegi Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese• Tematică atractivă cu personaje îndrăgite din Paw Patrol, ușor de recunoscut• Piesele mari (45×40 mm) sunt convenabile pentru mâinile mici, ușor de conectat și sigure pentru copii.• Puzzle-ul combină joaca cu dezvoltarea abilităților cognitive• Ideal pentru momente de joacă individuală sau în familie• Cadou perfect pentru copiii mici care adoră aventurile simpaticilor cățeluși Paw PatrolCaracteristici principale• Puzzle educativ cu tematică Paw Patrol (Patrula cațelușilor)• 30 de piese maxi din carton rezistent, ușor de manevrat de copiii mici• Imagine finală colorată și veselă, captivantă pentru copii• Dimensiune aproximativă după asamblare: 27 × 20 cm• Recomandat pentru vârsta de 3+ aniConținut pachet• 30 de piese puzzle din carton rezistentContraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
28,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:37

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Puzzle Patrula catelusilor, Fire Rescue, 30 piese?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent