Magazin: minikids
Rochita Daiana Craciunita
Brand: Atabay
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Atabay
- Categorie
- Rochițe
Detalii produs
### Rochita de Craciun pentru fetite mici, cu bastonase festive, inimioare si fundita decorativa, rosie **Transforma sarbatorile de iarna intr-o poveste plina de magie cu aceasta rochita adorabila de Craciun, speciala pentru micile printese!** Cu un design vesel, detalii delicate si un material plusat pe interior, rochita imbina farmecul sarbatorilor cu confortul de care cele mici au nevoie in sezonul rece.
Realizata intr-o **nuanta intensa de rosu**, specifica atmosferei festive, rochita se remarca printr-un design jucaus, inspirat din cele mai indragite simboluri ale Craciunului.
Partea superioara este decorata cu **o inimioara in nuante de verde si alb, completata de o fundita rosie aplicata**, care ofera tinutei un aspect delicat si feminin.
Fustita usor evazata este infrumusetata cu **imprimeuri reprezentand bastonase de Craciun in nuante de verde si alb, alaturi de inimioare decorative**, creand un contrast vesel si armonios.
Rochita are **maneci lungi, guler rotund si talie usor incretita**, care ofera un aspect dragalas si libertate de miscare. **Materialul plusat pe interior** asigura un plus de confort termic, fiind ideal pentru zilele racoroase de iarna si pentru momentele speciale petrecute in familie. ### Caracteristici: - **Tip produs:** Rochita de Craciun pentru fetite mici - **Design:** Festiv, cu detalii delicate si imprimeuri tematice - **Culoare:** Rosu - **Interior:** Plusat, pentru un plus de confort in sezonul rece - **Element decorativ:** Inimioara cu fundita rosie aplicata in partea superioara - **Imprimeu fustita:** Bastonase de Craciun si inimioare decorative - **Guler:** Rotund, cu finisaj elastic - **Maneci:** Lungi - **Talie:** Usor incretita, pentru un aspect feminin si jucaus - **Fustita:** Usor evazata, pentru libertate de miscare - **Croiala:** Confortabila, potrivita pentru fetitele mici - **Sezon:** Toamna - iarna - **Ocazii:** Craciun, serbari, sedinte foto festive, petreceri tematice, vizite la bunici si intalniri de familie ### O rochita adorabila pentru cele mai frumoase amintiri de Craciun!
Perfecta pentru dimineata magica de Craciun, deschiderea cadourilor de sub brad sau fotografiile alaturi de cei dragi, aceasta rochita aduce un plus de farmec fiecarui moment.
Designul festiv, fundita decorativa si materialul calduros o transforma intr-o alegere minunata pentru garderoba de iarna a micutei tale.
Poate fi asortata cu dresuri si incaltaminte de sezon, pentru o tinuta completa, confortabila si plina de veselie. **Alege rochita de Craciun cu bastonase festive si fundita decorativa si ofera-i micutei tale o tinuta fermecatoare, calduroasa si plina de magia sarbatorilor!**
- Preț actual
- 42,00 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 23.10.2026 07:16
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Rochita Daiana Craciunita potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Rochita Daiana Craciunita este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Rochita Daiana Craciunita direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Rochita Daiana Craciunita?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Rochita Daiana Craciunita?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Rochita Daiana Craciunita?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.