Magazin: OOKEE

Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown

Brand: BUGABOO

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

11 persoane vizualizeaza acum acest produs
44 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
BUGABOO
Categorie
Rechizite și ghiozdane

Detalii produs

Descriere Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown Rucsacul Bugaboo revolutioneaza modul in care ar trebui sa arate o geanta de infasat.

Va permite sa purtati toate lucrurile esentiale pentru bebelus in timp ce ramaneti la moda.

Rucsacul de infasat Bugaboo este rezistent la ploaie la exterior, la scurgere in interior, cu tesaturi 100% reciclate si se potriveste perfect pe caruciorul tau Bugaboo.

Impreuna, putem reduce emisiile de CO2 pana in 2035 Rucsacul de infasat Bugaboo este fabricat din zero substante chimice si tesaturi 100% reciclate (folosind 45 de sticle PET), asigurand un viitor mai verde pentru bebelusul tau.

Organizat din mers Plin de caracteristici ingenioase, Rucsacul de infasat Bugaboo vine cu un compartiment pentru laptop, doua organizatoare pentru articolele esentiale ale bebelusului, salteluta de infasat si un suport izolat pentru biberonul copilului tau.

Pentru parintele modern Atat pentru barbati, cat si pentru femei, designul atemporal si modern al rucsacului poate fi asortat oricarei aventuri.

Iar odata ce timpul pentru schimbarea scutecelor a trecut, transforma-l in rucsacul tau pentru utilizare zilnica, multifunctionala.

Caracteristici Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown: Design nou elegant, realizat din tesaturi 100% reciclate certificate.

Hidrofug la exterior, usor de curatat la interior.

Buzunare multiple, inclusiv un compartiment pentru laptop de 17 inchi, pentru a organiza lucrurile personale si cele esentiale pentru bebelus.

Saltea de infasat detasabila, captusita, se curata prin simpla stergere si permite schimbarea scutecelor pe orice suprafata.

Capacitate mare de 19 L, pentru a transporta tot ce ai nevoie si mai mult.

Poate fi conectat direct la carucioarele cu puncte de prindere integrate.

Pentru carucioarele fara astfel de puncte integrate, folositi adaptoarele universale incluse.

Poate fi folosit pe carucior in configuratiile cu fata catre parinte si cu fata catre sensul de mers, inclusiv cu landou.

Caracteristici tehnice Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown: Dimensiuni: 30 x 14 x 45 cm. Dimensiuni salteluta de infasat: 65 x 35 cm. Greutatea produsului: 1.34 kg. Capacitate rucsac: 19 L / 3 kg. Materiale: tesatura exterioara, captuseala, bretele, legaturi, elastice, fermoare si plasa 100% poliester reciclat certificat.

Fara PVC si PFC.

Ingrijire: curatati numai cu o carpa umeda.

Verificati intotdeauna eticheta de spalare pentru instructiuni exacte de curatare si intretinere.

Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani...

Preț actual
824,00 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:35

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Rucsac de infasat Bugaboo Caramel Brown?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent