Magazin: minikids
Sac de dormit minky, urs albastru
Brand: MiniKids
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- MiniKids
Detalii produs
Sac de dormit pentru bebelusi, conceput pentru a oferi confort si caldura in timpul somnului.
Exteriorul este realizat din material Minky, 100% poliester, moale si pufos, cu textura in relief, iar materialul de la interior este din 100% bumbac, placut in contact cu pielea bebelusului.
Modelul tip infasat permite fixarea cu benzi velcro si poate fi deschis cu usurinta, fiind practic pentru asezarea si scoaterea bebelusului.
Partea superioara este prevazuta cu gluga si detaliu decorativ, oferind un aspect jucaus.
Lungime sac: 68 cm. Exterior: 100% poliester - Minky.
Interior: 100% bumbac.
Varsta recomandata aproximativ: 0-6 luni.
- Preț actual
- 79,00 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:38
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Sac de dormit minky, urs albastru potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Sac de dormit minky, urs albastru este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Sac de dormit minky, urs albastru direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Sac de dormit minky, urs albastru?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Sac de dormit minky, urs albastru?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Sac de dormit minky, urs albastru?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.