Magazin: Nichiduta

Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey

Brand: Bugaboo

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
53 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Bugaboo
Categorie
Accesorii carucioare

Detalii produs

Prezentare generalaSac de iarna Bugaboo THERMOLITE performance Moon Grey este sacul de picioare premium pentru plimbari in sezon rece, gandit pentru parinti care ies afara indiferent de vreme.

Datorit

Preț actual
1.177,00 RON
Magazin
Nichiduta
Preț actualizat la
21.10.2026 16:55

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey?

Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Sac de iarna Bugaboo Thermolite performance Moon Grey?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la Nichiduta

Produse vizualizate recent