Magazin: Nichiduta
Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees
Brand: LORELLI
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- LORELLI
- Categorie
- Scaune de masa
Detalii produs
Sistem de 2 in 1- scaun reglabil pentru servirea mesei in leagan electric reglabil pentru relaxarea si joacanbsp bebelusului.Este un real ajutor pentru parinti, si asigura confortul necesar copilului
- Preț actual
- 1.192,00 RON
- Magazin
- Nichiduta
- Preț actualizat la
- 21.10.2026 16:54
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees?
Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Scaun de masa si leagan electric Ventura Grey Trees?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.
Produse similare
FreeON
Alte produse de la Nichiduta
Promotional Print
Promotional Print