Magazin: minikids
Set caciula cu burlan Indigo grena
Brand: AGBO Polonia
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- AGBO Polonia
- Categorie
- Căciulițe, pălării și accesorii
Detalii produs
Setul de iarna pentru baieti de la marca AGBO, fabricat din 100% acrilic, este ideal pentru zilele reci.
Setul include o caciula cu pompon din blana ecologica si un fular circular fara captuseala.
Caciula este tricotata cu nervuri si impletituri decorative, avand un design modern si practic, completat de un patch atractiv.
Captuseala din fleece (100% poliester) ofera protectie impotriva vantului, asigurand confortul copilului in timpul iernii, in temperaturi cuprinse intre -6?C si 3?C. Setul are certificarea OEKO-TEX Standard 100, garantand siguranta si confort pentru pielea sensibila.
- Preț actual
- 71,20 RON
- Magazin
- minikids
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:38
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Set caciula cu burlan Indigo grena potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Set caciula cu burlan Indigo grena este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Set caciula cu burlan Indigo grena direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Set caciula cu burlan Indigo grena?
Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Set caciula cu burlan Indigo grena?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Set caciula cu burlan Indigo grena?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.