Magazin: OOKEE

Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie

Brand: MAGBLOX

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

6 persoane vizualizeaza acum acest produs
42 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
MAGBLOX
Categorie
Jocuri de construcție

Detalii produs

Aceste carduri frumoase imprimate vor ajuta la imbunatatirea gandirii vizuale, rezolvarea problemelor si concentrarea.

Cardurile cu provocari pot fi o completare excelenta la activitatile copiilor de zi cu zi pentru a le ajuta sa-si stimuleze abilitatile de construire.

Setul contine: 18 carduri imprimate fata verso 3 niveluri provocatoare (Incepatori - Intermediar - Avansat) Structurile 2D si 3D sunt disponibile pe un card cu doua fete.

Cod QR disponibil la nivelurile intermediare si avansate cu acces la tutorialele noastre Youtube.

Dimensiuni cutie: 12x16x0,6cm MAGBLOX reg; nostru este potrivit pentru copiii cu varsta de la 3 ani in sus.

Cardurile MAGBLOX reg; Challenge este un material de invatare exclusiv de la JC Ingenium reg;.

Cardurile cu provocari a duc la viata placile dvs magnetice si sunt ideale impreuna cu placile mangetice Magblox.

Placile magnetice MAGBLOX reg;Magnetic Building au fost concepute pentru a stimula si incuraja dezvoltarea cognitiva a copiilor, constientizarea spatiala, abilitatile motorii fine si grosiere, toate in timp ce , žInvatam prin joaca, !

Cresteti invatarea si activitatile STEM ale copilului dvs. prin: Abilitati de constructie si constructie Invatare despre simetrie si modele Construirea si intelegerea formelor si structurilor 2D si 3D Recunoasterea formelor Relatii matematice si spatiale Persistenta, abilitati de rezolvare a problemelor, abilitati de coordonare ochi-mana Creativitate fara sfarsit AVERTISMENT!

Nerecomandat copiilor mai mici de 3 ani.

Produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala, existand pericolul de sufocare.

Nu lasati ambalajele produselor la indemana copiilor, indepartati toate ambalajele inainte de a oferi jucaria copilului.

Jucaria contine magneti sau componente magnetice.

Magnetii care se lipesc unul de celalalt sau se ataseaza de un obiect metalic in interiorul corpului uman pot provoca accidente grave.

Cereti imediat asistenta medicala in cazul in care magnetii sunt inghititi sau inhalati.Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
45,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:33

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Set carduri cu provocari pentru seturile magnetice de constructie?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE