Magazin: OOKEE

Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule

Brand: PLUS PLUS

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
48 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
PLUS PLUS
Categorie
Jocuri de construcție

Detalii produs

ðŸšmdash; Descopera lumea fascinanta a vehiculelor si stimuleaza creativitatea copilului tau cu Setul de constructie Plus-Plus Go! , Vehicule (500 de piese) ! ðŸšmdash; De ce sa alegi Setul de constructie Plus-Plus Go! , Vehicule? ,œ 500 de piese colorate Plus-Plus , Setul contine 500 de piese Plus-Plus care permit construirea unei varietati de vehicule, inclusiv masini, motociclete si tricicluri. ,œ Accesorii pentru vehicule , Include 9 roti si doua placi de baza pentru sasiu, oferind posibilitatea de a crea modele functionale si realiste. ,œ Dezvoltare educativa , Promoveaza dezvoltarea abilitatilor motorii fine, a creativitatii si a gandirii logice prin procesul de constructie si design. ,œ Versatilitate in constructie , Piesele Plus-Plus permit crearea de modele 2D si 3D, oferind o experienta de joaca variata si captivanta. ,œ Siguranta si sustenabilitate , Fabricat in Danemarca, fara PVC, BPA si ftalati, utilizand un proces de injectie de inalta calitate.

Despre Plus-Plus , Creativitate nelimitata intr-un design inovator Plus-Plus este un brand danez recunoscut pentru designul sau unic si valoarea educativa.

Cu o singura forma versatila, piesele Plus-Plus permit crearea de modele 2D si structuri 3D complexe, stimuland imaginatia si joaca libera.

Un produs eco-friendly , Fabricat intr-o unitate sustenabila, pentru un impact minim asupra mediului.

Recunoscut international , Popular in randul copiilor, educatorilor si designerilor creativi, Plus-Plus ofera o experienta de joaca inovatoare si educativa.

Ce spun utilizatorii? ,œ , žUn set excelent pentru micii pasionati de vehicule, , Piesele sunt usor de asamblat, oferind o experienta de joaca intuitiva si captivanta. ,œ , žIdeal pentru dezvoltarea creativitatii, , Designul unic si posibilitatile nelimitate fac din acest set un instrument perfect pentru stimularea imaginatiei. ,œ , žMateriale de calitate, sigure si durabile, , Un produs de inalta calitate, ideal pentru joaca zilnica.

Detalii tehnice: Contine: 500 de piese Plus-Plus, 9 roti si doua placi de baza pentru sasiu Dimensiuni piese: Fiecare piesa masoara 20 x 12 mm Varsta recomandata: 5+ ani ,š Siguranta: Piesele sunt fara PVC, BPA si ftalati, asigurand o joaca sigura pentru copii.

Adauga acum Setul de constructie Plus-Plus Go! , Vehicule in cos!

Descopera placerea de a construi si bucura-te de posibilitatile nelimitate.

Comanda acum si ofera copilului tau o experienta de joaca interactiva si educativa cu Plus-Plus!Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.

Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.

Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.

Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.

Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.

Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.

Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.

Preț actual
152,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:33

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Set constructie Plus-Plus, 500 piese, Invata sa construiesti vehicule?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent