Magazin: OOKEE
Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri
Brand: BAUSPIEL
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- BAUSPIEL
- Categorie
- Jocuri de construcție
Detalii produs
Un set senzational care cuprinde 4 copaci.
Copacul este o reprezentare a mărului care arată toate cele patru anotimpuri cu pietre strălucitoare colorate pe ambele părți.Primavara, vara, toamna sunt manufacturate din lemn de tei, iarna este manufacturata din lemn de arin uns cu ulei.
Dimensiunile unui Copac sunt: înălțime: 20 cm, lățime: 14 cm, adâncime: 2,5 cm Bauspiel este un brand german premium specializat în jucării din lemn de înaltă calitate și cunoscut pentru măiestria lor excelentă, inca din 1983.
Seturile lor de jucării, cu forme geometrice îndrăznețe și culori strălucitoare, îi încurajează pe copii să exploreze lumea construcției și stivuirii într-un mod vibrant, colorat, inspirând povestiri și jocuri imaginative.
Toate seturile de jucării Bauspiel pot fi utilizate în scopuri educaționale, cum ar fi ajutarea micuților să învețe teoria culorii și să-și dezvolte abilitățile motorii fine.
Toate produsele din lemn de la Bauspiel sunt fabricate din lemn natural din Europa, cum ar fi arin, fag și tei, iar ingredientele colorante utilizate sunt netoxice.Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 487,97 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:29
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Set Copaci din lemn 4 Anotimpuri?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.