Magazin: minikids

Set premium Nowa Bear Kids, bej

Brand: Nowa

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

8 persoane vizualizeaza acum acest produs
54 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Nowa

Detalii produs

Compleu premium pentru baietei, elegant si confortabil.

Setul include jacheta cu inchidere fermoar, gluga (70% acrilic, 30% bumbac) pentru caldura si textura placuta, bluza pentru un look rafinat si pantaloni eleganti de blug cu elastic in talie si buzunare pentru confort si functionalitate.

Materiale de calitate, croiala ingrijita si finisaje atent lucrate -- ideal pentru evenimente speciale sau tinute smart-casual.

Preț actual
169,00 RON
Magazin
minikids
Preț actualizat la
22.10.2026 00:38

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Set premium Nowa Bear Kids, bej potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Set premium Nowa Bear Kids, bej este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Set premium Nowa Bear Kids, bej direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Set premium Nowa Bear Kids, bej?

Produsul este listat prin minikids. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Set premium Nowa Bear Kids, bej?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Set premium Nowa Bear Kids, bej?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul minikids înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la minikids

Produse vizualizate recent