Magazin: OOKEE
Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee
Brand: Tommee Tippee
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Tommee Tippee
- Categorie
- Aparate pentru prepararea hranei
Detalii produs
Oferta valabila in limita stocului disponibil!Caracteristici produs:Sterilizeaza 6 biberoane in 5 minute (plus 3 minute de racire)Sterilizare la abur, fara substante chimice, ce ucide 99.9% din bacteriile daunatoareProdusele raman sterile timp de 24 de ore in interior daca nu se ridica capaculElegant, design care permite economisirea spatiului, perfect pentru orice bucatarieFara BPA si ftalatiCompatibil cu gama de biberoane Closer to Nature si Advanced Anti-Colic precum si cu majoritatea biberoanelor altor producatoriSterilizatorul electric Tommee Tippee este o metoda rapida si simpla de a proteja micutul de bacteriile daunatoare.
Ciclul rapid de sterilizare ofera posibilitatea de a avea mereu un biberon steril atunci cand este nevoie.
Biberoanele raman sterile timp de 24 de ore daca nu este ridicat capacul.
Sterilizatorul are un design compact - perfect pentru orice bucatarie.
Pachetul include clesti si o suzeta pentru micutul tau.Usor de utilizatSterilizatorul Electric Advanced este usor de utilizat, in numai 3 pasi.;; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;Pasul 1 - umpleti baza sterilizatorului cu 80ml de apa rece;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;;Pasul 2 - asezati 6 biberoane, tetinele si capacele acestoraPasul 3 - porniti aparatul pentru a incepe ciclul de sterilizarePachetul include:;1 x Sterilizator Electric, 1 x Cleste pentru manevrare accesoriiContraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 458,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:36
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Sterilizator Electric Advanced, Tommee Tippee?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.