Magazin: Nichiduta

Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries

Brand: Fresk

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

12 persoane vizualizeaza acum acest produs
55 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Fresk
Categorie
Termosuri si recipiente

Detalii produs

Noul termos de la Fresk de 350 ml, cu model Berries, este un termos care te face s-l icircndrgeti prin design-ul de calitate superioar i minimalist, realizat din oel inoxidabil.

Proprietatea sa princi

Preț actual
135,00 RON
Magazin
Nichiduta
Preț actualizat la
21.10.2026 16:54

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries?

Produsul este listat prin Nichiduta. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Sticla termos pentru copii New Nordic model Berries?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Nichiduta înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la Nichiduta

Produse vizualizate recent