Magazin: OOKEE
Super bucatarie cu accesorii, Palau
Brand: Palau
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Palau
- Categorie
- Jucării de rol
Detalii produs
Super bucatarie in combinatii de culori vii si optimiste: albastru turcoaz, galben si portocaliu de la Palau Toys si Polesie.
Este echipata cu plita, cuptor si chiuveta, precum si cu peste 15 accesorii din plastic de foarte buna calitate: cratita cu capac, tigaie cu capac, farfurii, ustensile de bucatarie, pahar, telefon si multe altele.
Dimensiuni bucatarie asamblata: 44 ?30 ?
82 cm. Asamblarea bucatariei se realizeaza de un adult.
Setul contine instructiuni pentru montare.
Dimensiuni: 49.5 x 20 x 56 cm
- Preț actual
- 223,60 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:27
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Super bucatarie cu accesorii, Palau potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Super bucatarie cu accesorii, Palau este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Super bucatarie cu accesorii, Palau direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Super bucatarie cu accesorii, Palau?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Super bucatarie cu accesorii, Palau?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Super bucatarie cu accesorii, Palau?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.