Magazin: OOKEE

Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca

Brand: KBT

242,79 RON 263,90 RON -8%

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

9 persoane vizualizeaza acum acest produs
35 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
KBT
Categorie
Tobogane, trambuline si casute

Detalii produs

Descriere: Acest tobogan pentru spatii de joaca, cu lungime de 1.8 m, este o solutie practica pentru completarea unei zone de joaca in aer liber sau in cadrul unui loc de joaca amenajat.

Modelul Tweeb de la KBT, in nuanta gri antracit, se integreaza usor in ansambluri existente si poate fi folosit ca element de alunecare in proiecte de joaca destinate copiilor, unde este necesara o piesa dedicata pentru distractie activa.

Beneficii: - Ofera o activitate clasica de joaca prin alunecare, potrivita pentru amenajarea spatiilor de joaca - Lungimea de 1.8 m ajuta la proiectarea corecta a unei zone de coborare, in functie de configuratia ansamblului - Culoarea gri antracit este usor de asortat cu alte componente de joaca si cu estetica unui spatiu exterior Caracteristici generale: - Brand: KBT - Tip produs: tobogan pentru spatii de joaca - Cod produs: KBT401.009.015.001 - EAN: 5413050957432 - Alte detalii: lungime 1.8 m; culoare gri antracit ⚠️ Avertismente: ⚠️ Utilizati produsul conform instructiunilor producatorului.

Nu lasati ambalajele la indemana copiilor.

Pastrati instructiunile pentru referinte viitoare.

Preț actual
242,79 RON
Preț vechi
263,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:36

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Tobogan Tweeb 1.8 M gri antracit pentru spatii de joaca?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE