Magazin: OOKEE

Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator

Brand: Rolly Toys

Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.

10 persoane vizualizeaza acum acest produs
37 persoane au comandat acest produs in ultimele 7 zile
  • Produse alese cu grijă pentru cei mici
  • Preț afișat pentru orientare
  • Detalii utile înainte de cumpărare
  • Comanda se face la magazinul partener
Brand
Rolly Toys
Categorie
Sport si miscare

Detalii produs

Tractor cu pedale pentru copii Rolly Toys CAT cu cupa fata, excavator si remorca Produs fabricat in Germania de compania Rolly Toys sub licenta oficiala CAT, acest tractor cu pedale multifunctional este alegerea ideala pentru copiii cu varsta intre 3 si 8 ani.

Este dotat cu cupa frontala, excavator functional si remorca, oferind o experienta completa si realista in jocul de constructie si transport. ✅ Beneficii: ✅ Ofera o experienta completa de joc – cupa, excavator si remorca incluse ✅ Stimuleaza coordonarea, creativitatea si miscarea activa ✅ Manevrare realista a cupelor – cu manete functionale ✅ Scaun reglabil – se adapteaza pe masura ce copilul creste ✅ Roti cu banda de cauciuc – rulare silentioasa si confortabila ✅ Realizat din materiale premium, cu atentie la siguranta si functionalitate ✔ Caracteristici tehnice: ✔ Varsta recomandata: 3 – 8 ani ✔ Inaltime copil: 104 – 134 cm ✔ Dimensiuni tractor cu accesorii: 164 x 53 x 76 cm ✔ Dimensiuni tractor fara accesorii: 100 x 53 x 62 cm ✔ Greutate: 15 Kg ✔ Scaun reglabil (poate fi mutat in fata/spate) ✔ Capota frontala rabatabila ✔ Transmisie pe lant complet inchis, pentru siguranta ✔ Cupa frontala cu sistem manual de blocare si eliberare ✔ Excavator spate cu doua manete functionale si cric de stabilizare ✔ Excavatorul are carlig pentru atasarea remorcii ✔ Toate componentele sunt usor de montat/demontat ✔ Se livreaza demontat, cu instructiuni detaliate ilustrate [img-367102-left-thickbox_default] ⚠️ Avertismente: ⚠️ Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani. ⚠️ A se utiliza sub supravegherea unui adult. ⚠️ Nu lasati ambalajele produsului la indemana copiilor. ⚠️ Verificati periodic produsul – nu utilizati daca este deteriorat. ⚠️ Pastrati produsul departe de surse de foc si de umiditate excesiva.

Preț actual
1.174,90 RON
Magazin
OOKEE
Preț actualizat la
22.10.2026 00:33

Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.

Alegi mai ușor pentru cei mici

Alegi informat

Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.

Compari mai ușor

Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.

Economisești timp

Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.

Verifici detaliile finale

Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.

Întrebări frecvente

Este Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator potrivit pentru copilul meu?

Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.

Prețul pentru Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator este actualizat?

Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.

Pot comanda Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator direct de pe Hope Store?

Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.

De unde pot cumpăra Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator?

Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.

Cum verific disponibilitatea pentru Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator?

Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.

Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?

Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.

Pot returna Tractor cu pedale CAT Buldoexcavator?

Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.

Produse similare

Alte produse de la OOKEE

Produse vizualizate recent