Magazin: Kinder Auto
Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru
Brand: Hollicy
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Hollicy
- Categorie
- Utilaje si tractorase
Detalii produs
Trenulet electric pentru copii SX1919 90W 12V STANDARD Albastru
- Preț actual
- 810,00 RON
- Preț vechi
- 1.321,00 RON
- Magazin
- Kinder Auto
- Preț actualizat la
- 21.10.2026 16:52
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru?
Produsul este listat prin Kinder Auto. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Trenulet electric pentru 2 copii SX1919 90W 12V cu ROTI MOI Albastru?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul Kinder Auto înainte de comandă.
Produse similare
Alte produse de la Kinder Auto
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy
Hollicy