Magazin: OOKEE
Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki
Brand: Trunki
Acest site te ajută să descoperi și să compari produse. Cumpărarea se face pe site-ul vânzătorului, unde poți verifica prețul final, disponibilitatea și condițiile de livrare.
- Produse alese cu grijă pentru cei mici
- Preț afișat pentru orientare
- Detalii utile înainte de cumpărare
- Comanda se face la magazinul partener
- Brand
- Trunki
- Categorie
- Trotinete
Detalii produs
Trotinetele pliabile Trunki prezinta caracteristici inovatoare, care usureaza plimbarile in familie.
Usor de impachetat, datorita ghidonului pliabil care usureaza depozitarea si transportul trotinetei.
Trotinetele Trunki sunt un accesoriu interesant pentru timpul liber al copiilor si, datorita caracteristicilor unice de pliere, parintii nu trebuie sa isi faca griji ca vor avea mereu bratele pline cu accesorii greu de transportat.
Trotinetele pliabile Trunki prezinta caracteristici inovatoare, care usureaza plimbarile in familie.
Usor de impachetat, datorita ghidonului pliabil care usureaza depozitarea si transportul trotinetei.
[img-316246-left-thickbox_default] Roata din spate si frana late le permit celor mici sa opreasca si sa controleze trotineta cu incredere.
Ghidonul reglabil in inaltime face ca trotinetele Trunki sa fie potrivite pentru diferite varste si inaltimi.
Sistemul de blocare a directiei limiteaza schimbarile bruste de directie si ajuta la dezvoltarea echilibrului si coordonarii.
Carasteristici: Construcutie durabila - cadru usor, rezistent in timp, cu roti mari si rezistente.
Ghidon pliabil - usor de impachetat si transportat la plimbare sau in calatorii, in mana sau pe umar.
Mecanism de pliere sigur pentru copii - butoanele duble pot fi operate doar de catre adulti.
Usor de manevrat - ajuta la dezvoltarea echilibrului si a coordonarii miscarilor.
Ghidon reglabil in inaltime - prevazut cu 4 pozitii usor de adaptat in functie de inaltimea copiilor.
Punte usoara, lata, durabila.
Curea pentru tractare si transport - trotineta poate fi transportata cu usurinta, agatata de carucior sau pusa pe umar.
Cureaua este utila in timpul procesului de invatare sau cand copiii obosesc.
Roti mari, robuste.
Roata si frana spate late, usor de accesat chiar de catre cei mai mici utilizatori.
Husa pentru transport.
[img-316250-left-thickbox_default] Specificatii: Greutate (inclusiv curea tractare): 3.5 kg. Latime maxima (partea din fata): 28 cm. Inaltimea minima / maxima a ghidonului: 77 - 91 cm. Inaltime recomandata utilizator: 110 - 150 cm. Limita de greutate: 75 kg. Latimea puntii: 14 cm. Dimensiuni roti: roata spate latime 5 cm, diametru 10 cm, diametru roti fata 12.5 cm. Dimensiuni pliata: 62 x 28 x 17 cm. Varsta recomandata: 4+ ani.
[img-316249-left-thickbox_default]Contraindicat copiilor mai mici de 3 ani.
Jucaria/produsul poate contine piese mici care se pot inghiti sau inhala existand pericolul de sufocare sau nu este potrivita copiilor mai mici de 3 ani.
Nu lasati ambalajele jucariilor/produselor la indemana copiilor.
Indepartati orice ambalaj al jucariei/produsului inainte de a da jucaria/produsul copilului.
Va rugam sa supravegheati copilul in timp ce se joaca/foloseste acest produs.
Pastrati instructiunile si etichetele pentru referinte viitoare.
Pastrati jucaria/produsul departe de foc; feriti jucaria/produsul de temperaturi ridicate si umiditate.
- Preț actual
- 598,90 RON
- Magazin
- OOKEE
- Preț actualizat la
- 22.10.2026 00:31
Prețul, disponibilitatea și condițiile finale de cumpărare se verifică pe site-ul vânzătorului, înainte de finalizarea comenzii.
Alegi mai ușor pentru cei mici
Alegi informat
Vezi rapid detaliile importante despre produs înainte să alegi magazinul.
Compari mai ușor
Compară prețul, brandul și caracteristicile produsului într-un singur loc.
Economisești timp
Găsești mai repede produse potrivite vârstei și nevoilor copilului tău.
Verifici detaliile finale
Înainte de cumpărare, verifică prețul, mărimea, disponibilitatea și livrarea pe site-ul magazinului.
Întrebări frecvente
Este Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki potrivit pentru copilul meu?
Verifică descrierea, vârsta recomandată de producător, dimensiunile și materialele. Detaliile complete și actualizate sunt pe pagina produsului din magazinul partener.
Prețul pentru Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki este actualizat?
Hope Store afișează cel mai recent preț din feed-ul magazinului partener. Prețul final este cel afișat pe site-ul magazinului, înainte de comandă.
Pot comanda Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki direct de pe Hope Store?
Hope Store te ajută să descoperi și să compari produse pentru cei mici. Comanda se finalizează pe site-ul magazinului partener.
De unde pot cumpăra Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki?
Produsul este listat prin OOKEE. Butonul de ofertă te duce direct la pagina produsului din magazinul partener.
Cum verific disponibilitatea pentru Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki?
Disponibilitatea se poate schimba. Verifică stocul, mărimile și termenul de livrare direct pe site-ul magazinului partener.
Ce verific înainte să cumpăr un produs pentru copii?
Verifică vârsta recomandată, avertismentele de siguranță, materialele, mărimea și instrucțiunile de folosire. Pentru scaune auto și cărucioare, verifică și omologările indicate de producător.
Pot returna Trotineta pliabila pentru copii,4+ ani, Albastra, Trunki?
Returul se face conform politicii magazinului partener. Verifică condițiile de retur pe site-ul OOKEE înainte de comandă.